İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri (2021-2022)

Akrep Burcu Erkeği.docx-2

Derin ve soğuk bakışları ile tanınan akrep erkeği, sıra dışı bir yaşam tarzına sahiptir. Karizmatik ve yüksek bir özgüvene sahiptirler. Tutkulu, kararlı ve pek fazla belli etmeseler de oldukça fazla duygusaldırlar. Çevrelerine karşı duyarlı olmaları ile tanınırlar. Akrep burcu erkeği, güzel gördüğü her şeye tutku ile bakar. Özgür bir ruha sahiptir. Akrep burcu erkeğini temsil eden en önemli kavram özgüvendir. Bu güveni sürekli gösterirler.

Genel özellikleriAkrep Burcu Aşk Hayatı Uyumlu Olduğu Burçlar Cinsellik Alınabilecek Hediyeler

Akrep Burcu Erkeği
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı -Nasıl Tavlanır?

Akrep burcu erkeği tam bir aşk adamıdır. Neredeyse hiçbir kadın akrep burcu erkeğine karşı koyamaz. Gizemli, çekici ve sadık bir yapıya sahiptirler. Uzun bir ilişki kurmayı sevmezler. Ancak tam anlamıyla aşık olduklarında durum değişir. Aşık olmadıkları sürece her ilişkileri kısa süreli olur. İlişkilerini deli dolu yaşamayı çok severler. Akrep burcu erkeği, sorun çıkarmayan ve sorun çıkarmayı sevmeyen kadınlardan etkilenir.

Bu erkeklerin herhangi bir olumsuzluğa tahammülü olmaz. Hoşlandığı kadının hata yapmasını hiç istemez. Akrep burcu erkeği, şehvetli ve bakımlı olan kadına karşı koyamaz. Kendisine itaat eden birinden oldukça etkilenir. Akrep burcu erkeği, güvenmek ister. Bu nedenle ona güven duygusunu her şeyden önce vermeniz gerekir. Akrep erkeği, her şeyden önce kıskançtır. Bu kıskançlık ilişkiye zarar verebilecek kadar büyük boyuttadır. Bundan dolayı akrep erkeğinin yanında bulunuyorsanız, başınızı yerden kaldırmamanız gerekir.

Bu şekilde hareket ettiğiniz zaman akrep burcu erkeğini etkileyebilirsiniz. Akrep burcu erkeğini etkileyen diğer bir durum ise yaratıcılıktır. Akrep erkeği yaratıcı kadınlara bayılır. Onlardan etkilenmeden duramaz. Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız, hayatınızdan yalanı çıkarmanız gerekir. Akrep burcu erkeği yalanı sevmese de karşısındakinin gizli yönlerinin olmasını ister. Yani gizemli biriyle birlikte olmayı tercih eder.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanır?

Güven: Akrep burcu erkeği, güven verilmesinden çok hoşlanır. Bu nedenle ilişkilerinde güven, her şeyden önde gelir. Güvenin yanı sıra sadakatte isterler.

Sadakat: Sevdiği kişinin ona sadık kalmasından çok hoşlanırlar. Akrep burcu erkeği, kararlarının önemsenmesini ve ona uygun hareket edilmesini ister. İlişkilerinde cesareti de severler. Ayrıca sınırları zorlamaya çalışırlar.

Cinsellik: İlişkilerinde cinsellikten hoşlanırlar. Bu konuda tatmin olmak, onların hoşuna gider. Diğer insanların yapamadıkları şeyleri yapmaktan hoşlanırlar.

İlişkilerinde Nelerden Hoşlanmaz?

Akrep burcu erkeği, ilk olarak yalan konuşulmasından hiç hoşlanmaz. Hafife alınmak istemez. Bu nedenle dediklerinin her zaman dinlenmesini ister. Korkaklığı ve ilgisizliği de sevmezler. Akrep burcu erkeği, ona emir verilmesinden hiç ama hiç hoşlanmaz. Onunla ilişkiye başlayan kişi kararlı olmalıdır. Çünkü akrep burcu erkeği, kararsızlığı da sevmez. İlişkilerinde fikir alışverişine bayılır. Bu nedenle fikrini sormayan birinden hiç hoşlanmaz. İlişkilerinde sadakatsizliğe asla yer vermez. Bundan dolayı sadakatsizlik olduğunda ilişkisini sonlandırır.

Akrep Burcu Erkeğinin Uyumlu Olduğu Burçlar

Yengeç Burcu Kadını
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Balık Burcu Kadını
Balık Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Boğa Burcu Kadını
Boğa Burcu Kadını Özellikleri 2021-2022

Bu burçlar, akrep burcu erkeği ile gayet iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Özellikle de yengeç ve balık burçları, akrep burcu erkeği ile mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

Akrep Burcu Erkeği -Cinsellik

Akrep burcu erkeği, son derece manyetiktir. Bu nedenle cinsellik konusunda tam bir kıvılcımdır. Tutkulu ve seksi biridirler. Akrep burcu erkeği, yatak odasına girdiğinde kadınına asla karşı koyamaz. Cinsellikte çok fazla iddiacı olan akrep burcu erkeği, bunu kendisine hırs yapabilir. Akrep burcu erkeği ile cinsellik yaşayan kimse pişman olmaz. Akrep burcu erkeği, cinsellikte farklı bir gizeme sahiptir. Bu gizem, partnerini farklı duygular içerisine sokar. Akrep burcu erkeğiyle cinsellik yaşayan kadınlar, bundan çok fazla memnun kalırlar. Çünkü akrep erkeği, cinsellikte nasıl mutlu olacağını ve nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir. Cinselliğini güvenli bir şekilde yaşamayı sever. Her şey yatak odasında kalır. Akrep erkeği, deneyimlerini asla kimseyle paylaşmaz. Özel hayatını her zaman gizli tutar. Cinsellikte maceracı davranır.

Akrep Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Akrep burcu erkeğine alınabilecek hediyeler şunlardır:

  • Deri mont
  • Gözlük
  • Ceket
  • Kemer
  • Ayakkabı

Gibi ürünleri akrep burcu erkeğine hediye edebilirsiniz. Bu hediyelerin genellikle siyah renginde olması, akrep burcunun daha fazla hoşuna gidecektir.

Akrep Burcu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza bakınız:

Önerilen Yazı
Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Akrep Burcu Kadını Özellikleri (2021-2022)
Önerilen Yazı
Yükselen Akrep Burcu Özellikleri (2021-2022)
Yorum Yap

Yorum Yap