1. Ana Sayfa
  2. Haber

After Life 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

After Life 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı!
+ - 0

Netflix’in merakla beklenen dizisi After Life 3. Sezon fragmanı 3 gün önce yayınlandı. Hem yönetmenliğini hem de başrolü üstlenen Ricky Gervais’ın dizisi final bölümleri seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Komedyen, oyuncu yönetmen ve yazar olan Ricky Gervais, dizinin son demlerine geldi.

Stand-up gösterilerinden ve The Office dizisinden tanınan ünlü komedyen After Life dizisinin serüvenini 2019’da başlatmıştı. Keza Altın Küre ödüllerinde sunuculuk üstlenmişti ve yaptığı sert komik konuşmalarla dünyada tanınmıştı.

Ricky Gervais
Ricky Gervais

Aslında bir sezonluk mini-dizi şeklinde düşünülen After Life, çok beğenilmesinden ötürü üç sezona uzatılmıştı. Yapımın 2.Sezonu 2020 Nisan ayında yayınlanmıştı. Fakat Covid-19 pandemisi sebebiyle 3.sezon için sevenleri uzun bir süre beklemek zorunda kalmışlardı. Daha önce Ricky Gervais, Twitter hesabından dizinin yayın tarihini açıklamıştı.

Önerilen Yazı
After Life Final Sezonu 14 Ocakta Yayında!

Dizinin son sezonu için yayınlanan fragman ile birlikte çalışmalar hızlandı. Dram ve Komedi türlerinin harmanlandığı Netflix dizisi yapımın çekimleri Nisan ayında başlamıştı.

After Life 3.Sezonun Konusu ve Fragmanı

Karısının ölümünün ardından hayata olan inancı sarsılan Tony Johnson’ın absürt hikayesini konu alıyor. Dizinin baş karakteri Tony Johnson, karısının acısını hatırlamaya devam etmektedir. Ayrıca babasının ölümünün verdiği acıyla da uğraşmaktadır. Bunlar olup biterken Alman çoban köpeği Brandy ile birlikte babasının son isteklerini yapmaya uğraşırlar. Karakterin, geçmişiyle nasıl yüzleşeceğini 3.sezonda göreceğiz.

Toplamda 6 bölümden oluşan son sezon 14 Ocak 2022’de Netflix’te yayınlanacak. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz;

Önerilen Yazı
Peaky Blinders 6.Sezon Ne Zaman? Yeni Fragman Yayınlandı!

Yazar Hakkında

Yorum Yap