İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 7 Kasım Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları

7 Kasım Çarşamba 2018 Reyting Sonuçları

featured

7 Kasım Çarşamba 2018 reyting sonuçları elimize ulaştı. Yeni sezona ilk bölümüyle giriş yapan TRT’nin başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul, ATV’nin çok izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz’i geçebildi mi? TOTAL ve AB’de hangi yapım birinci sırada yer aldı? İşte dünün reytingleri;

7 KASIM REYTİNG SONUÇLARI (TOTAL)

7 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları
7 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları 2018

TRT 1’nin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, uzun bir aradan sonra dün yeni sezona bomba gibi giriş yaptı. Çarşamba günü reytinglerinde zirveye yerleşen Sen Anlat Karadeniz dizisi, Diriliş’in dönmesiyle birlikte bir sıra geriye düştü. Diriliş Ertuğrul TOTAL’de 14,48 izlenme oranıyla birinci sırada yer aldı. Diriliş Ertuğrul’un en yakın rakibi Sen Anlat Karadeniz 12,1 izlenme oranıyla ikinci sırada yer aldı. Listenin üçüncü sırasında Diriliş Ertuğrul (Özet) yer alırken, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber beşinci, Sen Anlat Karadeniz (Özet) beşinci sırada yer aldı.

Önerilen Yazı
Reyting nedir? Nasıl ölçülür? Reytingler neden önemli?

Star TV’de Tv8’e transfer olan komedi dizisi Jet Sosyete TOTAL’de 2,95 izlenme oranıyla 15. sırada, Televizyon ekranlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan Çocuklar Duymasın dizisi ise 2,62 izlenme oranıyla 19. sırada yer aldı.

7 KASIM REYTİNG SONUÇLARI (AB)

7 KASIM REYTİNG SONUÇLARI (TOTAL)
7 KASIM REYTİNG SONUÇLARI (TOTAL)

AB reyting listesinde de sonuç değişmedi. Diriliş Ertuğrul 15,68 izlenme oranıyla 1. sırada, Diriliş Ertuğrul (Özet) 8,77 izlenme oranıyla 2. sırada, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 7,6 izlenme oranıyla 3. sırada, Sen Anlat Karadeniz 6,89 izlenme oranıyla 4. sırada yer alırken TOTAL’de aldığı düşük reytinglerle dikkat çeken Jet Sosyete dizisi 5,61 izlenme oranıyla 5. sırada yer aldı.

Önerilen Yazı
Prime Time nedir?

Kanal D’nin Çocuklar Duymasın dizisi AB’de 2,21 izlenme oranıyla 21. sırada yer alabildi. Çocuklar Duymasın dizisi kısa bir süre içinde reytinglerde yükseliş gösteremezse yakında final haberi duyabiliriz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap