İlginizi Çekebilir
ben-fero-kimdir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. 26 Mart Salı 2019 Reyting Sonuçları

26 Mart Salı 2019 Reyting Sonuçları

featured

26 Mart Salı 2019 Reyting Sonuçları belli oldu. Dün ekranlara gelen Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Halka dizileri yeni bölümlerinde yaşanan yeni gelişmelerle reytinglerdeki yerini korumaya çalışırken, Survivor Türkiye – Yunanistan’da bir yarışmacı adaya veda etmek zorunda kaldı. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yüzleşme’ ise ekran macerasını sonlandırdı. Peki yeni haftanın ikinci gününde seyirci en çok hangi diziyi izledi? İşte 26 Mart Salı reytingleri…

TOTAL İZLENME ORANLARI İLK 10

AB İZLENME ORANLARI İLK 10

KADIN TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ

Dün 55. yeni bölümüyle ekranlara gelen ‘Kadın’ dizisi Total’de 11,58 izlenme oranı elde elden dizi AB kategorisinde de 10,87 izlenme oranıyla günü tüm kategorilerde birinci olarak tamamladı.

Kadın son bölümde neler oldu? 55. bölüm özeti

Sarp’tan intikam almak için Bahar, Pırıl ve çocuklarını kaçıran Nezir artık Münir, Sarp ve Suat’ı da ele geçirmiştir. Sarp’a yaşadığı acıları yaşatmak isteyen Nezir, Doruk’a zarar verecekmiş gibi gösterdiği telefon bağlantısıyla Sarp’a işkence yapmaktadır. Öte yandan Sarp’ın yaşadığından emin olmak isteyen Bahar ve Pırıl, tutsak tutuldukları evin bahçesindeki depoya ulaşmak için planlar yapıyorlar ancak koruma ordusundan dolayı planları hayata geçirmek mümkün olmaz. Öte yandan Nezir’in Sarp’ı öldürmemek için beklenenin aksine onu öldürmemek için Bahar’ın kendisiyle evlenmesini teklif eder.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ZİRVE TAKİPÇİSİ

Dün 130. bölümüyle ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final sahnesinde tam anlamıyla seyirciye şok yaşattı. Final sahnesinde evden Esra’nın çıkması sosyal medyada da büyük ses getirdi. Dizi dün ekranlara gelen bölümüyle total kategorisinde 8,72 izlenme oranıyla ikinci, ab kategorisinde ise 7,78 izlenme oranıyla günü üçüncü sırada tamamladı.

26 MART SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

26 Mart Salı akşamı eleme bölümüyle ekranlara gelen Survivor Türkiye – Yunanistan, total kategorisinde 5.96, ab kategorisinde ise 5.00 izlenme oranıyla günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.Yunanistan takımından eleme potasında yer alan Spyros, Tony ve Patrick üçlüsünden en az sms oyu alarak Survivor hayallerine veda eden isim Patrick oldu.

HALKA REYTİNGLERİ

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hande Erçel, Hazal Subaşı’nın paylaştığı TRT1’in yeni dizilerinden biri olan Halka dün 11. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizi total’de ilk 10’a giremezken, ab kategorisinde 3.04 izlenme oranıyla dokuzuncu sırada yer aldı.

26 Mart Salı 2019 reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için açıkladık. Televizyon dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Yorum Yap