İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. 2021’in En Güzel Kadınları

2021’in En Güzel Kadınları

2021'in En Güzel Kadınları

2021’in en güzel kadınları listemizde güzellik için kesin sınırlar çizilemeyeceğinin farkında olarak, dünya genelinde insanların ortak olarak beğendiği güzel ve bir o kadar da başarılı olan kadınları sizler için derledik.

10. Mila Kunis

Milena Markovna Kunis sadece bir güzellik kraliçesi değil, mükemmelliğin adıdır. Nefes kesen gözleri, sevimli yüzü ve kuğu güzeli boynu, onu bakışlarıyla kalbinizi büyüleyen gerçek bir güzellik tanrıçası yapıyor.

2021'in En Güzel Kadınları

Hollywood ekranında ilk çıkışını Sarı Dev, Noel Baba(1996) filmiyle yaptı. Tanrının Eli ve Black Swan gibi filmlerde nefes kesen performanslar da sergiledi. Başarılı oyuncu Altın Küre Ödülüne aday gösterildi.

9. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson en çok Yenilmezler film serisindeki Black Widow rolüyle tanınmaktadır. Ama şimdi enfes görünümüyle milyonların kalbini kazanıyor. Kusursuz vücudundan yüzünün hatlarına kadar her şey gözlerinizi ondan alamamanıza sebep oluyor.

2021'in En Güzel Kadınları

Scarlett ayrıca dünyanın en yüksek ücretli oyuncusu olarak kabul ediliyor. Ayrıca Jojo Rabbit ve Marriage Story gibi birçok Hollywood filminde gerçek oyunculuk yeteneğini gösteriyor. Ayrıca beş Altın Küre Ödülü’nün sahibidir.

8. Gal Gadot

İkonik görünümü ve süper güzel yüzü onu dünyanın “Harika Kadını” yaptı. Gadot, Justice League, Batman Vs. Superman: Adaletin Şafağı ve Wonder Woman gibi gişe rekorları kıran ve bilim kurgu filmlerinde birçok önemli rol oynadı.

2021'in En Güzel Kadınları

Güzellik ve zekanın birleşimi olan Gal Gadot, mezunu oldu ve kendisi de İsrail Savunma Kuvvetleri’nde görev yaptı. Son zamanlarda şöhretiyle Forbes Dünyanın En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde kendisine bir isim yaptı.

7. Ariana Grande

Ariana Grande bir güzellik kraliçesi olarak kabul edilebilir. Mükemmel yüzü ve tarzı O’na ikonik bir görünüm kazandırıyor. Şüphesiz olağanüstü görünüşüyle ​​tanınıyor, ancak bunun ötesinde aynı zamanda ünlü bir aktris ve şarkıcı.

2021'in En Güzel Kadınları

Kariyerine Nickelodeon’da başladıktan sonra ünlü oldu. Müzik piyasalarını da silip süpüren güzellik abidesinin üç Amerikan Müzik Ödülü, bir Grammy Ödülü var.

6. Angelababy

Angelababy, dünyanın en şirin ve en çekici kadınlarından birisi desek yalan olmaz. O harika bir şarkıcı, çarpıcı bir model ve inanılmaz bir aktris. Eh, bu övgüye değer kadın aynı zamanda büyük şirketlere yatırım yaptı ve aynı zamanda bir risk sermayesi fonuna sahip fazlasıyla varlıklı diyebiliriz.

2021'in En Güzel Kadınları

Ayrıca kendisi büyük bir hayırsever olarak tanınıyor.

6. Aishwarya Rai

Aishwarya Rai, dünyanın en etkili ünlülerinden birisi. Sevimli mavi gözleri ve kusursuz yüzü mükemmel değil. Aynı zamanda dünyanın en beğenilen kadını olarak kabul edildi.

2021'in En Güzel Kadınları

4. Margot Robbie

Margot Robbie, Hollywood beyaz perdesine her zaman hakim olan, dünyanın en çekici kadınlarından biri. 2017’de Margot, Time Magazin’de “En Etkili 100 Kişi” arasına girdi. Once Upon a Time in Hollywood ve The Wolf of Wall Street gibi gişe rekorları kıran filmlerde aldığı rollerle tanınmakta.

2021'in En Güzel Kadınları

3. Beyonce

2021’in en başarılı ve en zengin sanatçısı olarak kabul edilen Beyonce, bir iş kadını, şarkıcı, plak yapımcısı ve hayırsever olarak dünyayı kapsayan çeşitli kariyer seçeneklerine sahip çok yönlü bir kadın.

2021'in En Güzel Kadınları

Beyonce bronz tanrıça olarak kabul edilir ve olağanüstü saç stilleri ve mükemmel bir vücut figürüne sahip. Ayrıca 800’den fazla ödüle aday gösterildi ve  Altın Küre Ödülü ve Billboard Ödülü dahil olmak üzere yaklaşık 400 ödül kazandı.

2. Adriana Lima

Adriana Lima uzun zamandır Victoria’s Secret’ın Melekleri’nin bir üyesi ve aynı zamanda en güzel süper model olarak kabul ediliyor. Takdire şayan güzelliği, tüm kalpleri çalan ikonik gözleri ve dudaklarıyla konuşuyor. Adriana ayrıca dünyanın en yüksek puanlı ve en çok kazanan modelleri arasında gösteriliyor.

2021'in En Güzel Kadınları

Pek çok büyük markanın reklam yüzü ve “En Değerli Victoria Secret Meleği” unvanının sahibi.

1. Bella Hadid

Güzelliğin altın oranı diyebileceğimiz Bella çene çizgisinden çekici gözlerine, dudaklarından yüz şekline kadar her şeyiyle mükemmel.

2021'in En Güzel Kadınları

Bella profesyonel bir model ve pek çok moda devinin podyumdaki temsilcisi. Henüz çok genç olan ünlü model sanırım daha pek çok başarı kaydedecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap