1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. 2021-2022 Kış Modası Trendleri Neler?

2021-2022 Kış Modası Trendleri Neler?

featured

2021 sonbahar / kış sezonu için olağanüstü koşullar altında, belirsizlik ve gelecek korkusu ortamında hayatı sonsuza dek değişen bir kitleye hitap etmek zorunda kaldılar. Biri diğerinden daha yaratıcı ve fütürist olan koleksiyonlarını sanal ortamda sergileyerek, modanın kurallarını yeniden yazdılar. Elbette sezonun trendleri de böyle şekillendi. İşte yeni moda sezonunu şekillendirecek 2021 Sonbahar/Kış modası trendleri!

Deri Pantolonlar

deri pantalon

Bu yıl yalnızca siyah ya da kahve tonlarında değil, aklınıza gelebilecek her tonda deri pantolonlarla karşılaşacağız. Üstelik çok daha çeşitli modellerde ve bel boylarında! Hatta İspanyol paça deri pantolonlar! Bu pantolonları düz tişörtler, aynı deriden yapılmış büstiyerler, deri ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Düşük Omuzlu Montlar

düşük omuzlu montlar

Artık üniversite öğrencilerinden aktörlere, antrenörlere, politikacılara kadar herkes tarafından giyiliyorlar. Kışın kuştüyü bir ceketin sıcaklığını ve rahatlığını keşfettikten sonra kimse onları çıkarmak istemez. İyi haber şu ki, bu ceketler artık her yerde bulunuyor ve hemen hemen her şeyle kombinlenebiliyor.

Örgü Parçalar

örgü

Bilek boyu kazaklardan vücudu saran battaniyelere, kaşmir türban ve örgü çantalara kadar örgü yeni sezonda bir adım öteye taşınacak. Soğuk havalarda vestiyerlerimizde lüks trikolar her zaman güvenilir ve değerli bir yere sahip olacak gibi duruyor. Birkaç yumak ve şiş alıp ninelerinize koşun!

Taytlar

tayt

Pandemi sürecinde rahata o kadar alıştık ki, kışı kışlık taytlarımız olmadan hayal etmemiz çok zor. Bu kış sezonunda da termal taytlar güncelliğini koruyacak gibi duruyor.

Uzun Çizmeler

uzun çizme

Kış günleri giymeyi çok sevdiğimiz mini eteklerin altına çok yakışan, hem de bizi sıcak tutan uzun çizmeler bu sezon da revaçta.

Yarım Trençkotlar ve Ceketler

Bu ceketler sayesinde giydiğiniz pantolonun/eteğin estetik görüntüsünden feragat etmeden ve sıcak kalarak şık gözükebilirsiniz. Ayrıca kombine asi bir hava da katıyor!

Tüylü Montlar

tüylü mont

İnsanı sıcacık tutan tüylü montlar bu sezon çok revaçta olacak gibi duruyor. Özellikle beyaz ve taba tonlarındaki tüylü montlar hemen hemen her markanın gözdesi olarak satışta.

Yorum Yap

Yorum Yap