İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. 2018 Trend Bikini Modelleri

2018 Trend Bikini Modelleri

featured

Bu yaz pilajlarda sizi en çekici çıkacak trend bikini modelleri belli oldu. Çoğu kadın kışın aldığı kiloları yaza doğru vermeye çalışırken bir yandan da vücuduna uygun bikini ve mayo modelleri araştırmaya başlıyor. Vücut yapınıza en uygun bikini modelini bulmakta zorlananlar için 2018 yılının en trend bikini modellerini sizler için derledik. Püsküllü, yüksek bel, örgü, mayo, düşük omuz gibi bir çok bikini modelini yazımızda!

Püsküllü bikini modelleri;

Geçtiğimiz senelerde çok fazla gündemde olan püsküllü bikiniler bu senede bikini trendlerinde yer alıyor. Şık görüntüsü ile havanıza hava katıyor.

Yüksek bel bikini modelleri;

Bu sene en çok gündemde olan model , yüksel bel bikiniler bu senede yerini koruyor. Görünümleri ile bu yılda plajlarda, vintage rüzgarları estirecek gibi gözüküyor. Fakat bizden tavsiye isterseniz , üst bedeni ve alt bedeni arasında ciddi bir orantı farkı olanlar bu modelden uzak dursun.

Mayo bikini modelleri;

Geçtiğimiz senelerde yazılı mayo trendleri bu sezon da, hız kesmeden aramızda. Bu mayolar sizleri daha farklı ve cool gösterecektir. Kusurlarınızı da kapatacaktır, üstünüze alacağınız bir pareo ve gözlük ile plajın dikkat çekici karakteri siz olabilirsiniz.

Halter boyun bikini modelleri;

Kapalı ve yüksek yakalı görüntüsüyle, dikkatleri toplayan bu model son zamanlarda fazlasıyla ilgi görmekte. Dolgun göğüsleri olan kadınların genellikle tercih ettiği bir modeldir.

Örgü bikini modelleri;

80’li yıllarda fazlasıyla kullanılan bu model günümüzde tekrardan oldukça dikkatleri, üzerine çekmekte. Üst ve alt kısımları bir biriyle uyduğunda vücudunuzu daha kıvrımlı gösterecektir.

Düşük omuzlu bikini modelleri;

Omuzları dik olan kadınların özellikle seçtiği bir modeldir. Üst tarafları fırfırlı olmasıyla bu senenin trendleri arasında yer almakta.

Pötikareli bikini modelleri;

Asla modası geçmeyecek, bir bikini kullanmak istiyorum diyorsanız kesinlikle tercih edebileceğiniz bikiniler arasında yer almakta. Farklı görüntüsü ile dikkatleri üzerine toplayan bu bikini bu sene de trendlerin arasında bulunmakta. Eğer biraz fazlalığınızın olduğunu düşünüyorsanız, küçük kare desenli bikini almaya dikkat edin.

Sizde tavsiye edeceğiniz bikini modelleri aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşarak 2018 Trend Bikini Modelleri yazımızı geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap