İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 16 Nisan Survivor’da kim elendi? | Bu hafta iki isim elendi

16 Nisan Survivor’da kim elendi? | Bu hafta iki isim elendi

featured

Herkes “16 Nisan Survivor’da kim elendi?” sorusunun yanıtını merak ediyor. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı eleme potasına üç isim sokmak zorunda kaldı. Ünlüler takımında ise hiç hesapta olmayan bir ayrılık yaşandı. Geçtiğimiz günlerde yarışma sırasında sakatlanan Berna, diz kemiğindeki çatlaktan dolayı yarışmadan elenmek zorunda kaldı.

16 Nisan Gönüllüler takımında kim elendi?

Gönüllüler takımı eleme potasına, Hakan, Cumali ve Damla’yı çıkardı. 16 Nisan gönüllüler takımında kim elendi sorusu cevabını buldu. Tv8 ekranlarında bu akşam gerçekleşen oylama sonucunda Cumali elenen isim oldu.

Berna Canbeldek Survivor’dan neden elendi?

Geçtiğimiz günlerde Berna yarışma sırasında bir kaza geçirmiş ve herkesi korkutmuştu. Acil müdahale edilen başarılı yarışmacının durumu doktor gözetiminde devam ediyordu. Survivor’ın dün ekrana gelen bölümünde Acun Ilıcalı, Berna’nın akıbetini şu sözlerle duyurdu;

“Konsey öncesi çok üzücü haberim var arkadaşlar. Ünlüler takımından bir yarışmacı Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Sizde korkuyordunuz biliyorum acaba mı diye. Berna malesef diz kemiğinde çatlak olduğu için Survivor’a devam edemeyecek”

Yorum Yap

Yorum Yap