İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 15 Nisan Survivor’da kim elendi? | Ünlüler takımında kim elenmek zorunda kaldı?

15 Nisan Survivor’da kim elendi? | Ünlüler takımında kim elenmek zorunda kaldı?

featured

Herkes 15 Nisan Survivor’da kim elendi sorusunun cevabını merak ediyor. Survivor’ın bu akşam yayınlanan bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı. 14 Nisan cumartesi günü yayınlanan bölümde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı bu akşam yayınlanan bölümde ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Ünlüler takımından hangi isim yarışmaya veda etmek zorunda kaldı? Gönüllüler takımından Hakan mı? Damla mı? yoksa Cumali mi elendi? Ayrıntılar yazımızda.

15 Nisan dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Gönüllüler takımından kim elendi?

Takımca zor günler geçiren Gönüllüler takımı 15 Nisan Pazar günü yayınlanan bölümde de dokunulmazlık oyununu kaybetti. Bu akşam gerçekleşen konseyde gönüllüler takımı bir ismi daha eleme potasına sokmak zorunda kaldı.

Gönüllüler takımın oylamasına göre oy dağılımı şu şekilde gerçekleşti. 5 Damla 3 Birsen 1 Nagihan.

Böylelikle iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından Damla, Cumali ve Hakan eleme potasına girdi. Survivor hayallerine hangi ismin veda edeceği yarın (16.04.2018) belli olacak.

Survivor 16 Nisan fragmanı

15 Nisan Survivor ünlüler takımından kim elenmek zorunda kaldı?

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları hem yarışmacıları hem izleyiciyi resmen şok etti. Yarışmaya ünlüler takımından hangi yarışmacı veda etmek zorunda kaldı?

Acun Ilıcalı elenen ismi böyle duyurdu;

“Konsey öncesi çok üzücü haberim var arkadaşlar. Ünlüler takımından bir yarışmacı Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Sizde korkuyordunuz biliyorum acaba mı diye. Berna malesef diz kemiğinde çatlak olduğu için Survivor’a devam edemeyecek”

Böylelikle Berna sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya erken veda etmek zorunda kaldı.

Dün neler yaşanmıştı?

Dün birinci dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı arasında oynana bireyse dokunulmazlık oyununu Hilmicem kazanmıştı. Böylelikle bu hafta Hilmicem dokunulmazlığı garantilerken, takımından bir arkadaşını eleme potasına sokması gerekiyordu.

Gönüllüler takımı oy çoğunluğuyla eleme potasına ilk önce Cumali’yi soktu. Hilmicem’de Hakan’ın ismini verdi. Böylelikle eleme potasına giren ilk isimler Cumali ve Hakan olmuş oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap